Zadaszenia szklane

Home / Zadaszenia szklane

Daszki szklane

W nowocześnie zaprojektowanych domach bardzo często wykorzystuje się szklane zadaszenia. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to rozwiązanie jest bardzo stylowym, a zarazem skutecznym zabezpieczeniem drzwi, okien, balkonów, czy innych zewnętrznych elementów domostwa. Szklane elementy coraz częściej spełniają funkcje dekoracyjne jak i funkcjonalne w polskich domach, dlatego szukając odpowiedniego akcentu z wykorzystaniem szkła warto przyjrzeć się szklanym zadaszeniom.

Wykonujemy daszki szklane dla naszych klientów z Poznania i całego woj. wielkopolskiego, stawiamy na wysoką jakość zadaszeń szklanych, zapraszamy do kontaktu! 

Imponujące daszki szklane dla każdego

Szklane zadaszenia są rozwiązaniem nie tylko dla nowoczesnych domów cechujących się zaskakującymi elementami. Idealnie wpasują się one także w domach budowanych na bazie architektury klasycznej nadając im niebywałego efektu wizualnego. Posiadając za zewnątrz budynku daszki szklane, możemy mieć pewność, że przyciągną one wzrok niejednego przechodnia, czy odwiedzającego Nas gościa. Taki element jest niezwykle elegancki i przy odpowiedniej aranżacji, jest w stanie wpasować się w każdy styl budynku. Dodatkową zaletą szklanych zadaszeń jest ich łatwość w czyszczeniu, dzięki czemu nie trzeba podporządkowywać dużej ilości czasu na co nie każdy może sobie pozwolić.

Wysoka jakość zadaszeń szklanych - Poznań

Daszki szklane mogą wzbudzać pewne wątpliwości użytkowników co do ich skuteczności i trwałości. Nie należy mieć jednak żadnych obaw z tym związanych, ponieważ szklane zadaszenia, poza niebywałym wyglądem są również niesamowicie praktyczne, skuteczne i wytrzymałe. Dają one bardzo wysoką ochronę przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi, przy jednoczesnym przepuszczaniu światła słonecznego jak i powietrza. Materiał z którego są wykonywane jest solidny, dobrze sprawdzony i gwarantuje długie lata bezproblemowego użytkowania.

Bezpieczeństwo daszków szklanych

Zastanawiając się nad montażem szklanych zadaszeń nie należy martwić się o ich bezpieczeństwo, gdyż współczesna architektura stawia je na pierwszym miejscu. Ze względu na wykorzystywane materiały takie jak plexi, szkło hartowane czy poliwęglan, cała konstrukcja jest bardzo wytrzymała i solidna. Dodatkowo, podczas montażu wykorzystywane są odpowiednie śruby, które zapewniają wysokie bezpieczeństwo i nadają całej konstrukcji stabilności. Wysoka jakość materiałów oraz stabilny system mocowań gwarantuje bezpieczeństwo każdego użytkownika.

Zadaszenia szklane nad drzwi

Posiadając nad drzwiami zewnętrznymi domu szklany daszek, zyskujemy wiele więcej, niż jedynie niezastąpiony efekt wizualny. Rozwiązanie to zapewnia ochronę przed wszelkimi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo gwarantuje zaporę przed promieniami UV, które mogą powodować blaknięcie i niszczenie się drzwi. Wykorzystanie szklanego daszku nad drzwiami, jest zdecydowanie najczęstszym wyborem w przypadku zadaszeń z użyciem szkła.

W celu prezentacji naszych możliwości zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Poznaniu.
Zobacz także inne elementy naszej oferty:
● drzwi szklane
● balustrady szklane
● drzwi przesuwne szklane
● schody szklane
● zabudowy szklane
● ściany szklane
● obudowa windy szklana